Salon pogrzebowy Szczecin

Najlepszy salon pogrzebowy w Szczecinie, to zakład Eden. Oferuje swoim Klientom usługi bardzo dobrej jakości. Załatwia za rodzinę zmarłego wszystkie formalności. Kontaktować można się przez całą dobę, firma ta pełni dyżury i w każdej chwili jest gotowa do podjęcia odpowiednich czynności. W przypadku zgłoszenia, specjalnym autem do transportu zwłok, przyjeżdża po zmarłego do mieszkania lub placówki, w której nastąpił zgon. Po uzyskaniu aktu zgonu, zajmuje się dalszymi sprawami, jeżeli Klient sobie tego zażyczy. Teraz z reguły, wszystkie formalności, zlecane są zakładom pogrzebowym. Mają już one swoich dostawców trumien, urn, kwiatów, lub gotowych już wiązanek. Wystarczy jedynie rozmowa z członkami rodziny, jakie mają życzenia i pracownicy zaczynają przygotowania do pogrzebu. Bez względu na to, czy to będzie pogrzeb świecki, katolicki, czy innego wyznania, cała oprawa zostanie odpowiednio zorganizowana. Firma ta zajmuje się także, organizowaniem pochówku osób samotnych i bezdomnych. Mają one prawo tak samo jak inni, godnie spocząć w grobie.

Potrzebne akcesoria i dodatki

W salonie pogrzebowym w Szczecinie, znajdują się w ofercie potrzebne dodatki i akcesoria. Zamówić można wiązanki, stroiki, wieńce, szarfy z tradycyjnymi napisami, wykonane na specjalne zamówienie z odpowiednim napisem, nie tylko od rodziny. Także dla delegacji z zakładów pracy, sąsiadów, znajomych. Wykonuje się często bardzo wzruszający napis, łapiący za serce. Nie tylko bowiem, zmarła osoba była kimś wyjątkowym dla swojej rodziny, lecz także dla przyjaciół i znajomych, którzy w ten sposób chcą wyrazić swój smutek i ból po jej stracie. Oczywiście decyzją rodziny jest, czy będzie to pochowanie zmarłego w trumnie. W przypadku wyboru urny, firma EDEN zajmuje się też spopielaniem zwłok. Forma ta jest coraz częściej wybierana i nikogo już nie dziwi. Dodatkowo, nie wymaga dużej powierzchni na cmentarzu. Niestety tych zgonów jest każdego roku sporo i na niektórych cmentarzach, zaczyna brakować miejsca. Jeżeli potrzebuje ktoś usługi firmy pogrzebowej, to warto skorzystać z usług tego zakładu.

Profesjonalna organizacja pogrzebów

Profesjonalnie zorganizowany pogrzeb, to nie tylko coś, co możemy ofiarować zmarłej osobie. Na to składa się wiele elementów. Wybór miejsca pochówku, trumny lub urny, dostosowanie odpowiednich wiązanek, wieńców. Rozwieszenie nekrologów, wykonanie tabliczek cmentarnych, zamówienie trębacza, chóru, orkiestry, zorganizowanie trasy przejazdowej na samym cmentarzu. Modne ostatnio namioty, przygotowanie miejsc siedzących, dla najbliżej rodziny. Ponadto wybranie dobrego miejsca na stypę i wiele innych łącznie z wykonaniem i postawieniem nagrobka. Wszystko to oferuje, salon pogrzebowy Eden w Szczecinie.